Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta reste sa achizitioneze 6 truse medicale sanitare de prim ajutor. Prezenta achizitie se va realiza tinand cont de Legea nr. 319/2006 si Ordin nr. 427/2002 pentru aprobarea componentei trusei sanitare si a baremului de material, ce intra in dotarea posturilor de prim ajutor fara cadre medicale.
- Număr anunț
- DA27025099
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.084,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.084,02 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.