Atribuită
Cumpărare directă
FARMEC Gel dezinfectant mâini 5000 ml este un dezinfectant alcoolic cu efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă, cu o concentratie de alcool 70% v/v destinat dezinfectiei igienice a mâinilor Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor pentru curăţarea şi dezinfectarea suprafeţelor și a obiectelor Acţiune virucidă, bactericidă şi fungicidă Efect virucid în 60 de secunde pentru produsul folosit nediluat Parfum plăcut, fără clor
- Număr anunț
- DA26996098
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU TARNAVENI (CUI 24918759)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.128,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.128,04 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.