Atribuită Cumpărare directă

conform descriere pachete

Număr anunț
DA27011524
Autoritate contractantă
PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
Furnizor / câștigător
FARMROXI SRL (CUI 18469825)
Cod CPV
33124000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990,80 RON
Valoare atribuită
1.990,80 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990,80 RON

din 1.990,80 RON estimat