Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE 24ROLE EMEKA 0.99 72 ARO SERV 4.53 12 4L SAPUN LICHID 28.15 1 ARO FOI PROSOP 2.95 15 1KG CARAMELE 4.65 1 MEGLEE LAPTE CAFEA 1.88 80 JELEURI 11.20 1 250G LA FESTA BAUT 5.16 1 1KG LAVAZZA 43.38 5 125G LA FESTA CAP CIOC 4.05 1 0.5L APA 2.30 2 SACI 240L 16.21 9 SACI EX 240L 9.82 1 PALETINE 11.08 2 ARO LAVETE 0.63 10 5L AJAX GEAM 22.52 1 SET MOP 250G 3.92 9 BIC STIC 0.62 24

Număr anunț
DA26983604
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,29 RON
Valoare atribuită
930,29 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,29 RON

din 930,29 RON estimat