Atribuită Cumpărare directă

2000 buc - Bol supa alb, polistiren ( 100 buc ) 2000 buc - Caserola polistiren cu capac 1 compartiment 2000 buc - Caserola polistiren cu capac 2 compartimente

Număr anunț
DA27016262
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat