Atribuită Cumpărare directă

2014441 Cerc Gimnastică Ritmică 50 cm Mărime universală 10 19.99 LEI 0% 167.98 LEI 2989477 Coardă de Sărit 500 Fara marime 15 24.99 LEI 0% 315 LEI 2901492 Coardă de sărit 100 Fara marime 15 9.99 LEI 0% 125.92 LEI 2900833 Cerc Gimnastică Ritmică 65 cm Fara marime 10 29.99 LEI 0% 252.02 LEI 2691849 Husă cercuri gimnastică Fara marime 4 44.99 LEI 0% 151.23 LEI 4074459 Cerc Gimnastică Ritmică 75 cm Fara marime 10 28.9 LEI 0% 242.86 LEI 2759824 Minge Handbal H00 SOFT M 1 5 39.99 LEI 0% 168.03 LEI 2759827 Minge Handbal H500 Mărimea 2 5 69.99 LEI 0% 294.08 LEI 2080885 Pompă Manometru pentru Mingi Mărime universală 1 39.99 LEI 0% 33.61 LEI 2591438 Set 40 Conuri 4 culori Fara marime 1 69.99 LEI 0% 58.82 LEI 2577669 Minge BT500 M Fiba 6 2 79.99 LEI 0% 134.44 LEI 2591375 Minge Fotbal F900 M Alb 5 2 109.99 LEI 0% 184.86 LEI 2988247 Minge Adidas Replică Euro 2020 5 1 129.99 LEI 0% 109.24 LEI 2685943 Minge Futsal Barrio Fara marime 2 69.99 LEI 0% 117.63 LEI

Număr anunț
DA27033741
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala ”Regina Maria” Bicaz (CUI 17487920)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,72 RON
Valoare atribuită
2.355,72 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,72 RON

din 2.355,72 RON estimat