Atribuită
Cumpărare directă
-combinezon de unica folosinta cu gluga, categoria III -fermoar in ambele sensuri , acoperit -grad foarte redus de scamosare -bariera excelenta impotriva particulelor uscate si a stropirilor limitate cu substante lichide ( CE clasele 5 si 6 ) -recomandat pentru : activitati usoare industriale de curatare si intretinere , operatiuni de indepartare a azbestului : inspectie , pregatirea zonei de lucru si izolarea sa , activitati usoare de curatare si depozitare
- Număr anunț
- DA27018897
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PODU-ILOAIEI (CUI 16560217)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.006,50 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.