Atribuită Cumpărare directă

cabanos 12x21.7, carnati taranesti 15x21.5, pastrama 6x25, leber 40x2.8, salam taranesc 8x17.3, crenwursti 8x18, toba 8x14.9, muschi file 8x26

Număr anunț
DA27033820
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.454,50 RON
Valoare atribuită
1.454,50 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.454,50 RON

din 1.454,50 RON estimat