Atribuită Cumpărare directă

Maintenace BOX pentru imprimante Epson WF-5799 . Subansamblu care se schimba dupa 50.000 pagini printate . Are drept rol recuperare cerneala reziduala .

Număr anunț
DA26977742
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
30192112-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,65 RON
Valoare atribuită
128,65 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,65 RON

din 128,65 RON estimat