Atribuită Cumpărare directă

Tricou personalziat- Marimea M- 6 buc. , Marimea XL - 15 buc., Marimea 3XL - 12 buc. , Marimea L - 18 buc. , Marimea 2XL - 45 buc

Număr anunț
DA27028595
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
CUBE MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 34836788)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.744 RON
Valoare atribuită
3.744 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.744 RON

din 3.744 RON estimat