Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO) a autovehiculelor apartinand R.A.A.F.D.J. Galati conform anunt publicitate nr. ADV 1187192/24.11.2020 si oferta inregistrata la sediul Achizitorului cu nr. 39016/27.11.2020. Casco toate riscurile. Fransiza 0 ( zero)
- Număr anunț
- DA26960910
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.289 RON
- Valoare atribuită
- 55.289 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.