Atribuită Cumpărare directă

Ridicare topografica pentru imobilul situat in cv.41 p1 si cv.41 p2 in vederea transmiteri catre proectant si consultanta a documentelor in format analogic si digital, documentatia de alipire a celor 2 loturi si alte lucrari topografice .

Număr anunț
DA27028942
Autoritate contractantă
COMUNA OANCEA (CUI 3126420)
Furnizor / câștigător
IAMANDI N. ELENA - PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20311206)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat