Atribuită
Cumpărare directă
BALON RESUSCITARE UNICA FOLOSINTA PVC – SET COMPLET Sunt disponibile trei dimensiuni disponibile pentru - Adulți (1500 ml), -Pediatric (550 ml) și -Neonatali (280 ml), fabricate în silicon medical, piese polisulfonice, supapă POP-OFF de 60 cmH2O pentru adulți, 40 cmH2O pentru copii și adolescenți. Cu supapa, SAC de rezervor de 2500 ml pentru dimensiunea adulti / pediatric 600 ml pentru nou-născuți. Cu Mască de silicon și tuburi de oxigen. NECESAR UPU
- Număr anunț
- DA26985878
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33171200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.700 RON
- Valoare atribuită
- 17.700 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.