Atribuită Cumpărare directă

1. Fir PGA 2 fara ac, 250 cm- 120 * 12,00 lei LEI/FIR 2. FIR PGA 1 fara ac, 250 cm- 60* 11,00 lei LEI/FIR 3. FIR PGA 0 fara ac, 250 cm- 36* 10,00 LEI/FIR 4. FIR POPROPILENA 3/0 cu ac rotund- 24* 7,25LEI/FIR

Număr anunț
DA26990846
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634 RON
Valoare atribuită
2.634 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634 RON

din 2.634 RON estimat