Atribuită Cumpărare directă

Balsam rufe 5 l; Detergent vase Fairy 0.800 ml; Detergent univ. Fabi 1 l; Detergent univ. Fabi 5 l; Lavete microfibra, 38 x 38 : albastre 30 buc, rosu 30buc, verde 30 buc; galben 30 buc; Manusi alimentare, 100 buc;

Număr anunț
DA27020819
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
03421000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889,40 RON
Valoare atribuită
889,40 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

889,40 RON

din 889,40 RON estimat