Atribuită Cumpărare directă

Panou alucobond personalizat 1,5 x 0,5 m

Număr anunț
DA27030135
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 (CUI 34920705)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI 15270916)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat