Atribuită Cumpărare directă

Echipamente de protectie: 1. COSTUM IARNA COLLINS - 3 SET; 2. GEACA IARNA EUPHORIA SOFT SHELL - 19 BUC; 3. COSTUM IARNA DAMA - 4 BUC; 4. BACANC B-ANKLE - 23 PER; 5. OCHELARI PROTECTIE TRANSPARENTI - 21 PER.

Număr anunț
DA27018644
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.336,51 RON
Valoare atribuită
10.336,51 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.336,51 RON

din 10.336,51 RON estimat