Atribuită
Cumpărare directă
Lada sarituri profesionala - lada sarituri din lemn, blat din piele de șa - compusa din 6 cutii din lemn de fag uscat grosime de 30 mm, lăcuit natural. - reglarea înălțimii prin suprapunerea cutiilor în sine, partea superioară căptușită și acoperită cu piele naturală. - dimensiuni: bază cm.120x75, 120 înălțime - garantie minin 5 ani
- Număr anunț
- DA26951506
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.033,62 RON
- Valoare atribuită
- 5.033,62 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.