Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: SPITALUL MILITAR DE URGENTA REGINA MARIA – UM 02474; CUI: 4688639 2) Tip asigurare –Property- asigurarea de incendiu şi alte riscuri – fortius(pachete de riscuri) 3) Date despre asigurare/acoperiri – asigurarea de incendiu şi alte riscuri – fortius(pachete de riscuri)- Conditii- 08.01.09.W.001.0.J 4) Valabilitate: 22.11.2020-21.11.2021 5) Prima de asigurare – 10.314Lei 6) Conditii de plata - integra
- Număr anunț
- DA26897991
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.314 RON
- Valoare atribuită
- 10.314 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.