Atribuită
Cumpărare directă
Xerox B1025U, print/scan/copy, A3, DADF, print: max 25ppm, max 1200 dpi (enhanced), fpo 8.9sec, memorie 1.5GB, procesor 1GHz, limbaje PCL6, Adobe PostScript 3, tavi 100 + 250 coli (max 600 coli), DADF 100 coli, iesire 250 coli; copy: max 600x600dpi, fco 7.6 sec; scan: max 600 x600 dpi, scan to USB, retea, email, formate JPG, TIFF, PDF; imprimare mobila Apple AirPrint2, pluginuri Xerox Print Service și Mopria Print Service pentru Android; volum lunar max 50k pag, toner start 2.500pag; conectivitate: USB 2.0, Ethernet; consumabile : toner 006R01731 (13.7k), drum 113R00679 80k); optional : kit WiFi (497N05495), tava 250 coli (097N02316), fax (497N05496), stand (497K20970). Va avea inclus si cablu USB pt conectare PC
- Număr anunț
- DA26884744
- Autoritate contractantă
- ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
- Furnizor / câștigător
- PHONEPREST SRL (CUI 11197090)
- Cod CPV
- 30121100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.800 RON
- Valoare atribuită
- 6.800 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.