Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Dell Latitude 3510, 15.6" HD (1366 x 768),Intel Core i3-10110U (2 Core, 4M cache, base 2.1GHz, up to 4.1GHz),8GB DDR4,256GB SSD M.2,Camera & Microphone, HDMI ,USB, RJ-45,Windows 10 Pro educational produsele sa fie insotide de certificat de garantie
- Număr anunț
- DA27023570
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad (CUI 21724073)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.863,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.863,88 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.