Atribuită Cumpărare directă

Set complet flacoane SureStop transparente 2 mL cu tehnologie AVCS, capace cu filet si septumuri PTFE/Silicon, 9 mm (set 100 buc.) AVCS (Advanced Vial Closure System

Număr anunț
DA26907989
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.580 RON
Valoare atribuită
13.580 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.580 RON

din 13.580 RON estimat