Atribuită Cumpărare directă

SINA HVA 18'' 325 1X160.50=160.50 LEI LANT 18'' 325 3X74.79=224.37 PILA ROTUINDA 8X7.56=60.49 CARCASA AMBREAJ 1X109.24=109.24 SPROCKET 1X31.93=31.93 TOTAL=586.53 LEI FARATVA

Număr anunț
DA26884042
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,53 RON
Valoare atribuită
586,53 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,53 RON

din 586,53 RON estimat