Atribuită Cumpărare directă

ROBINET TUR 1/2 1 X 16.81 ROBINET RETUR 1/2 1 X 15.97 DISC DIAMANTAT 1 X 15.13 BATERIE CHIUVETA 2 X 63.03 POMPA STROPIT 15L 1 X 52.10 SIFON FLEXIBIL 1 X 10.08

Număr anunț
DA26884764
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,15 RON
Valoare atribuită
236,15 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,15 RON

din 236,15 RON estimat