Atribuită Cumpărare directă

702927 - Capace capsabile N20, de eliberare a presiunii, din aluminiu, argintii, cu gaură centrală si insertie din silicon albastru/PTFE incolor, de duritate 45° shore A si 3 mm grosime. Pachet de 100 buc. NECESAR MEDICINA LEGALA

Număr anunț
DA26897755
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.325 RON
Valoare atribuită
1.325 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.325 RON

din 1.325 RON estimat