Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale compus din: 1. corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard; 2. corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul "Recomandat"; 3. corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire - AR. 4.Colete postale interne si internationale; 5.PRIORIPOST. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro. Perioada contractuala: 01.01.2021-31.12.2021
- Număr anunț
- DA26885054
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.