Atribuită Cumpărare directă

Curs COMUNICARE ÎN SECTORUL PUBLIC. MANAGEMENTUL DOCUMENTELOR SI TRANSPARENȚĂ DECIZIONALĂ – Perioada 17.12.2020 - 20.12.2020 – Hotel Alpin Poiana Brasov– Tarif curs 690 lei cu TVA / Tarif cazare 1490 lei cu TVA

Număr anunț
DA26910137
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998,88 RON
Valoare atribuită
1.998,88 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998,88 RON

din 1.998,88 RON estimat