Atribuită Cumpărare directă

asigurare de raspundere civila rca pentru un autoturism Dacia Duster, Capacitate cilindrică / putere: 1461 / 81, Nr. locuri / masa totală maximă autorizată: 5 / 1844, perioada de valabilitate:12 luni,13.01.2021-12.01.2022,prima de asigurare fara decontare directa:752.95 lei.

Număr anunț
DA26902209
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,95 RON
Valoare atribuită
752,95 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,95 RON

din 752,95 RON estimat