Atribuită Cumpărare directă

Modul Cisco HWIC-4ESW pentru router CISCO Modul switch Ethernet 4*RJ45, CISCO HWIC-4ESW (HWIC-4ESW=) compatibil cu seria de routere Cisco 1800 (modular), Cisco 2800, si Cisco 3800: Cisco 2801, Cisco 2811,Cisco 2821,Cisco 2851,Cisco 3825,Cisco 3845 Modulul este 100% nou si ambalat in cutie originala CISCO Modulul NU are inclus si adaptorul POE Daca este necesar de POE se poate livra varianta HWIC-4ESW-POE (HWIC-4ESW-POE=) la pretul de 1185 lei fara TVA

Număr anunț
DA26883699
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30237135-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare atribuită
1.420 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420 RON

din 1.420 RON estimat