Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ EPACK 35L CU SNUR-10 BUC,MANUSI DE NITRIL U.FOLOSINTA-50 PER,MISAVAN ODORIZANT AIR 200ML-5 BUC,MISAVAN MONOROLA 50M 2STR-5 SET,MOP MICROFIBRA BRILLI-2 BUC,SACOSE-1 BUC,HARTIE MISAVAN ECO 2/SET-4 BUC,SACI RAFIE-1 BUC

Număr anunț
DA26890223
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,03 RON
Valoare atribuită
244,03 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,03 RON

din 244,03 RON estimat