Atribuită Cumpărare directă

PLIC C4 AUTOADEZIV- A4 PLIC C6 AUTOADEZIV PLIC C5 AUTOADEZIV (siliconic) PLIC B4 CU BURDUF HARTIE COPIATOR A4, 80 gr

Număr anunț
DA26883759
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.440 RON
Valoare atribuită
11.440 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.440 RON

din 11.440 RON estimat