Atribuită Cumpărare directă

Labquality a lansat schema EQA pentru detectarea SARS-CoV-2 (COVID-19). SARS-CoV-2 detectie anticorpi;2 - 3 probe anti-SARS-CoV-2 IgG / IgM poz / neg .Sunt incluse aproximativ 0,5 ml / probă Noua schemă combo EQA include probe individuale atât pentru diagnostic molecular PCR, cât și pentru teste serologice, prin orice metoda. Se poate opta pentru ambele produse sau doar un tip de produs în funcție de metoda pe care o utilizati. Informații despre schema EQA Schema EQA SARS-CoV-2 Labquality este destinată atat laboratoarelor medicale și cat si cabinetelor care utilizeaza testele point of care- POCT. Evaluarea rezultatelor este calitativă (pozitiv / negativ). Schema 5677 - SARS-CoV-2, detectarea anticorpilor Material: 2 - 3 probe anti-SARS-CoV-2 IgG / IgM poz / neg .Sunt incluse aproximativ 0,5 ml / probă. Descriere: Probele sunt mostre de la un singur donator sau pool de probe de seruri umane sau plasmă. 4 Participari/an: Ianuarie, Aprilie, Iulie, Octombrie. Comenzile se primesc in luna anterioara rundei:Decembrie 2020,2021-Martie,Iunie,Septembrie. Achizitia se poate face si din SICAP,catalogul Diamedix.

Număr anunț
DA26884923
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.649,52 RON
Valoare atribuită
4.649,52 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.649,52 RON

din 4.649,52 RON estimat