Atribuită Cumpărare directă

Cablu MYYM 3x1,5 mmp - 200 m Cablu MYYM 3x2,5 mmp - 100 m Canal cablu cu adeziv 16x16 mm - 50 m Canal cablu cu adeziv 40x25 mm - 50 m Doza aparat ST GW24231 - 30 buc. Priza dubla PT cu CP Viko - 15 buc.

Număr anunț
DA26889379
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
UNIEL SERV SRL (CUI 6392442)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,50 RON
Valoare atribuită
1.027,50 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,50 RON

din 1.027,50 RON estimat