Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de revizie tehnica la autospeciala Dacia Dokker conform anunt de publicitate nr. ADV1185125

Număr anunț
DA26886901
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DAREX AUTO SRL (CUI 14462140)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,22 RON
Valoare atribuită
615,22 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,22 RON

din 615,22 RON estimat