Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15-dw2005nq cu procesor Intel Core i5-1035G1 G1 si Laptop ASUS 15.6'' X509JB, FHD, Procesor Intel® Core™ i3-1005G1

Număr anunț
DA26898277
Autoritate contractantă
COMUNA BULZESTII DE SUS (CUI 4521400)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.966,39 RON
Valoare atribuită
5.966,39 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.966,39 RON

din 5.966,39 RON estimat