Atribuită Cumpărare directă

PANZA VELA NATUR

Număr anunț
DA26884408
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
19210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.528,16 RON
Valoare atribuită
10.528,16 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.528,16 RON

din 10.528,16 RON estimat