Atribuită Cumpărare directă

1 Buc inel cuplaj compresor clima - A0005436185 1 cuplaj electromagnetic clima - A0008335926

Număr anunț
DA26883966
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
42124330-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.713,63 RON
Valoare atribuită
3.713,63 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.713,63 RON

din 3.713,63 RON estimat