Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa Iarna NEXEN Wingurad-Sport2-SUV 215/65R16 98H/E/B/

Număr anunț
DA26884392
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI 17031494)
Cod CPV
34351000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.824 RON
Valoare atribuită
2.824 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.824 RON

din 2.824 RON estimat