Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID MECO 5LITRI 50X18,50; ARIEL AUTOMAT 6KG 50X57,00; LAVETE UNIVERSALE 5/SET 200X1,90; ACE 2LITRI 30X7,90; FAIRY 1.2LITRI 60X10,30; DOMESTOS 750ML 50X6,50; CIF CREMA 750ML 60X6,30; AJAX GEAM 500ML 50X5,50; FABI DETERGENT GRESIE FAIANTA 5LITRI 50X29,00; PRONTO SPRAY LEMN 400ML 50X13,40; PRONTO LICHID LEMN 750ML 50X11,30; FARAS CU COADA SMART 30X5,60; FABI SANITAR 5LITRI 50X29,00; PROSOP RULOU MAXI 6ROLE/BAX 33X44,00; FORBISH DETARTRANT 1LITRU 30X3,50; FOXIA H.IG. 2STR 10ROLE/BAX 50X5,50; SANO ODORIZANT WC 5IN1 100X5,50; SACI MENAJ 35LITRI 50BUC/ROLA 200X2,90; SACI MENAJ 120LITRI 10BUC/ROLA 60X4,00; PASTILE PISOAR GALETUTA 1.2KG 5X15,00; MATURA PLASTIC GONDOLINA 50X3,20; BARA DIN LEMN 1.1METRI 110X1,40; ASEVI DETERGENT PARDOSELI 1LITRU 60X9,90; GALEATA PLASTIC CU STORCATOR 15LITRI 30X7,20; HARTIE IGIENICA JUMBO 400GR 12ROLE/BAX 33X46,40; MOP VASCOZA 160GR ALISAN 60X2,50; PROSOP CELULOZA 800+800 2BUC/SET 120X26,90
- Număr anunț
- DA26925326
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.601,20 RON
- Valoare atribuită
- 19.601,20 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.