Atribuită Cumpărare directă

16 Corporate Flex Avantaj Acces 4G + EO Date national nelimitat Plan tarifar cu minute si SMS-uri nelimitate in retelele Telekom Romania, in toate retelele nationale si in Roaming Grup 0 (SEE) si minute nelimitate in retelele internationale fixe Europa, retele fixe si mobile SUA, Canada si Israel, in retelele mobile Europa si trafic de date national nelimitat inclus in abonament efectuat la o viteza maxima estimata in 4G de 150 Mbps descarcare (downstream) si 50 Mbps incarcare (upstream) . Traficul de date national poate fi utilizat si in Roaming Grupa 0 (SEE), conform Roaming Avantaj. Pentru a asigura stabilitatea si disponibilitatea serviciului, continutul de tip video va fi disponibil la un profil cu rezolutia de maxim 480p si 1,5 Mbps. Abonamentul are active serviciile de Roaming si de efectuare a apelurilor internationale, acestea putand fi dezactivate la cererea expresa a Clientului. Perioada contractuala 24 luni Pret total lunar 240 euro fara TVA 1 EURO = 4.8703 Lei

Număr anunț
DA26921869
Autoritate contractantă
COMUNA ROMA (CUI 3372114)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.052,88 RON
Valoare atribuită
28.052,88 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.052,88 RON

din 28.052,88 RON estimat