Atribuită
Cumpărare directă
Organizarea eveniment „Concert de Colinde 2020” , ediția a XII-a, în Online, pe Facebook și Youtube: - Filmarea evenimentului se va desfășura pe data de 02.12.2020; - Transmisia în regim de LIVE a evenimentului pe Facebook și Youtube pe data de 25.12.2020; - Asigurarea momentelor artistice de către următorii artiștii: - ADRIANA și MARIANA ANGHEL acompaniate de 2 instrumentiști – 45 de minute; - Alexandra Puchianu – 15 minute; - Giulia Chichernea – 15 minute. Prețul este final, ofertantul nu este plătitor de TVA.
- Număr anunț
- DA26920671
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
- Furnizor / câștigător
- BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
- Cod CPV
- 92312140-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.800 RON
- Valoare atribuită
- 11.800 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.