Atribuită Cumpărare directă

Saltea acrobatica cu aer 5x2x0.3m - Saltea gonflabila acrobatica cu aer, profesionala - Dimensiune: 5x2.1x0.3m. - Culoare albastru suprafață utilizator / laturi gri deschis - Supape min. 1x supapă gri, 1x supapă neagră - Manere mânere din PVC dur - Geantă de transport inclusă - Suprafață țesută cu material HEYtex fabricat in Germania cu perete dublu (DWF) cu finisaj unic moale, suplu și mat. Materialul cel mai durabil, puternic și rigid, care oferă cea mai bună putere de recuperare și distribuția a presiunii pentru performanțe optime .Acest material tesut este foarte puternic, cel mai dimensional stabil, ofera cea mai buna absorbtie de sarituri si impact Conform REACh(nu sunt utilizate substante chimice interzise sau daunatoare sau ftalati). Standard de siguranta Vincotte NEN-EN-14960 (testat pe H33) - - fabricat dintr-un material țesut superior, puternic și mai rigid la torsiune - peretii laterali confectionati din din material textil pentru ambarcatiuni, foarte puternici si absolut etansi - suprafață de sărituri puternică chiar și la presiuni mai mici, sigura la aterizări și în utilizare. - Garanție minim 5 ani.

Număr anunț
DA26900413
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
39522510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.756,31 RON
Valoare atribuită
11.756,31 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.756,31 RON

din 11.756,31 RON estimat