Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE ARHIVARE 10 CM 5X1.68 CUTIE ARHIVARE 15 CM 5 X 1.93 BIBLIORAFT 7.5CM 10X5.88 BIBLIORAFT 5CM 6X5.88 DOSAR PLASTIC 50X0.5 DOSAR 1/1 20X0.42 PLIC C4 10X0.17 PLIC C5 10X 0.1 CHITANTIER 2EX 20X2.94 MOUSE 1X21.01 CORECTOR 4X1.68 BANDA CORECTOR 3X3.78 CD 10X1.09 PLIC CD 10X 0.067 AGRAFE 3X0.84 CAPSE 24/6 3X1.01 PIX 10X0.67 PIX 10X0.67 PERFORATOR 1X22.69 ACE GAMALIE 2X1.68 HARTIE XEROX A4 18X13.87
- Număr anunț
- DA26926384
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,33 RON
- Valoare atribuită
- 552,33 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.