Atribuită Cumpărare directă

Manualul tehnic CCAE 1 Chestionarul de evaluare a abuzului asupra copiilor 10 Manualul M-PACI 1 Brosura de adaptare pentru M-PACI 1 Caiet de testare pentru M-PACI 10 Fisa de profil pentru M-PACI 10 Set grile transparente pentru scorare M-PACI 1 Manualul MACI 1 Ghid pentru scorare manuala pentru MACI 1 Brosura de adaptare pentru MACI 1 Caiet de testare pentru MACI 5 Foaie de scorare manuala pentru MACI 10 Foaie de raspuns pentru MACI 10 Fisa de profil pentru MACI 10 Set grile transparente pentru scorare MACI 1 Manualul MCMI-III 1 Ghid pentru scorare manuala pentru MCMI-III 1 Brosura de adaptare pentru MCMI-III 1 Caiet de testare pentru MCMI-III 5 Foaie de scorare manuala pentru MCMI-III 10 Foaie de raspuns pentru MCMI-III 10 Fisa de profil pentru MCMI-III 10 Set grile transparente pentru scorare MCMI-III 1 Manual pentru TAC (Leopold Bellak) 1 TAT, TAC si TAB in utilizarea clinica(Leopold Bellak) 1 Set planse TAC 1 Formularul Bellak pentru TAC 10 Inventarul mecanismelor adaptative in raspunsurile la TAC 10 Set planse TAC-S 1 Manualul TAT (Henry A. Murray) 1 Set planse TAT 1 Formularul Bellak pentru TAT 10 Manual Evaluarea Functiilor Eului (Leopold Bellak) 1 Formular Evaluarea Functiilor Eului 10 Manual Desenul Familiei(C. Jourdan-Ionescu, J. Lachance) 1 Grila de cotare pentru Desenul Familiei 10 Manual Desenul Persoanei (Ada Abraham) 1

Număr anunț
DA26909468
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.311,85 RON
Valoare atribuită
7.311,85 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.311,85 RON

din 7.311,85 RON estimat