Atribuită Cumpărare directă

Pachet accesorii baie de curatare cu ultrasonare ELMA Elmasonic S40H, format din: 100 4232 - Cos din inox cu manere din plastic ELMA Elmasonic 40, 190*105*75 mm – 524.63 RON 100 3281 - Capac din plastic ELMA Elmasonic 30/40 – 352.12 Total pachet: 876.75 RON fara TVA

Număr anunț
DA26937224
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42943200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
876,75 RON
Valoare atribuită
876,75 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
28.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,75 RON

din 876,75 RON estimat