Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania pune la dispozitia clientului: -15 servicii Infinity 10 GB+speed cap gratuit; -3 servicii Infinity X3; -1 serviciu fax2mail; -1 OL2 Intensiv; -1 internet 40 Mbps; -1 VPN L2. Perioada contractuala = 26 luni. Valoarea abonamentului lunar este de 326 euro fara tva. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 26 luni este de 8.476 euro fara tva, reprezentand 41.867,20 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4, 9395 Ron, valabil pentru 26.11.2020.

Număr anunț
DA26928590
Autoritate contractantă
COMUNA OSTRA (CUI 4441417)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.867,20 RON
Valoare atribuită
41.867,20 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.867,20 RON

din 41.867,20 RON estimat