Atribuită Cumpărare directă

Uc Lenovo Ideacentre I3-10100 4gb Ddr4 256gb Ssd M.2 Dvd Rw 2 buc Monitor Lenovo 21.5 Full Hd Hdmi Vga 5ms 75hz 1 buc

Număr anunț
DA26934965
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
50324100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375,70 RON
Valoare atribuită
3.375,70 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375,70 RON

din 3.375,70 RON estimat