Atribuită Cumpărare directă

CLOROM Dezinfectant clorigen efervescent tablete 3.2 GR - Atentie Flacon 200 Tablete- -AVIZAT M.S.1645BIO/02/12.24 si 2741BIO/04/12.24 Utilizare: Tabletele de CLOROM sunt dezinfectante clorigene pentru suprafete si obiecte contaminate: pavimente, material medical, bureti, lingerie, vesela, ustensile de laborator, toalete, fantani, piscine, etc. Tabletele CLOROM, neparfumate. Produsul este de asemenea avizat TP4 pentru utilizare in industria alimentara. Compozitie:Dicloroizocianurat de sodiu dihidtrat 77.14%, factori de efervescenta. O tableta elibereaza 1.5 grame clor activ. Activitate biocida: Se pune o tableta de Clorom in cinci litri de apa, solutia de lucru obtinuta prezinta activitate bactericida conform SREN 1040 si SREN 1276, activitate fungicida conform SREN 1275 si SREN 1650, avtivitate micobactericita si tuberculicida conform SREN 14348 in conditii de curatenie si murdarie. O tableta la 3 litri de apa prezinta activitate virucida conform SREN 14476- polio si adenovirus si o activitate sporicida conform SREN 13704 , bacilul subtilis si bacilul cereus. Mod de utilizare: Se dizolva un comprimat in 3, 5 sau 10 litri de apa si se aplica pe suprafetele de tratat.

Număr anunț
DA26917590
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat