Atribuită Cumpărare directă

INVERTOR SUDURA 200A PANZER PT-MMA200S BUC 1 COMPRESOR CU ULEI 50L BD 205/50 BUC 1 TRUSA 150 SCULE VALIZA ALUM 9534150004 BUC 1

Număr anunț
DA26935181
Autoritate contractantă
Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.920,16 RON
Valoare atribuită
1.920,16 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.920,16 RON

din 1.920,16 RON estimat