Atribuită Cumpărare directă

3 servicii Business Tv Digital Optim New; • 3x echipamente Media Horizon HD. Perioada contractuala: 12 luni. Pretul unui abonament este de 5,5 euro fara tva. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 12 luni este de 198 euro fara tva, reprezentand 978,02 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9395 Ron, valabil pentru 26.11.2020

Număr anunț
DA26938234
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,02 RON
Valoare atribuită
978,02 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,02 RON

din 978,02 RON estimat